Pokračujte v nekonečné pohádce/příběhu:Klik
Chceš vyměnit ikonku?Tady: Klik

The sims 3 velké shrnutí

11. května 2008 v 11:49 |  The sims 3wallpapery
Na první pohled nás zaujala komplexnost a otevřenost světa. Jistě, ve dvojce můžete jezdit na obecní pozemky, ovšem v jednu chvíli je aktivní pouze právě jedna parcela. V the sims 3 tyto problémy odpadnou, protože budete mít(v rámci města) v podstatě abslutní volnost pohybu a navíc všude poběží čas. Zkrátka stačí se simem opustiti vlastní dům, skočit na procházku do parku, nebo zaběhnout na nákupy a mezitím se paralelně může jiný sim koukat doma na televizi. Nic podobného dířve nešlo.

  • A jaké změny se chystají při vytváření nového sima? V tomto směru bychom asu hovořili spíše o evoluci. Možností k upravení máme již dostatek. Každý sims ale bude mít od narození svoji charakteristickou povahu, s níž toho příliš neuděláte. Měli jsme možnost vidět různé charakterově odlišné postavičky, včetně jejich neverbálních projevů, a moc se nám líbili. Přestože i dříve simové projevovali emoce, byly jen jednoduché, a často se opakovali. Kouknete-li ale na nějakou postavu z trojky, rozhodně byste ji na první pohled dokázali několika slovy popsat a charakterizovat. A právě to je cílem, který se, doufejme povede naplnit.
  • Už od the sims 1 byly typické ukazatele aktuálních potřeb. Nyní však EA zahlásili konec tomuto obstarožnímu systému. Čím přesně bude nahrazen a především jak to bude praktické, doposud není známo.
  • Do hry bude zabudován nový systém dlouhodobých plánů. Ukažme si ho na názorném příkladu sima, pro něž bude charakteristický workoholismus. Seženeme mu práci v pohostinství, kde začne na pozici číšníka, a necháme ho, ať projeví své touhy a chování. Sám od sebe se začne zdokonalovat ve vaření, koupí si kuchařku, ingredience a začne vařit. Zkrátka bude se snažit naplnit své životní krédo. Aby si navíc trošku přilepšil, pozve šéfa na večeři, nabídne mu nocleh, a jak to dopadne, je už na vás!
  • The sims 3 je pochopitelně sociálním simulátorem, a tak i v komunikaci a mezilidských vztazích plánují tvůrci velké změny. Seznamování bude probíhat takřka kdekoliv.
Grafickou stránku zatím nemůžeme příliš posoudit, můžeme si ale všimnout propracovanějších objektů, a proto můžou vaše bytečky potom vypadat útulněji. V the sims 2 jste například křeslo mohli jen přebarvit, teď už ho můžete kompletně přečalounit.

V KOSTCE: ▼

Třetí díl přinese opět
mnohá rozšíření a vylepšení,
do života simů, stejně jako
tomu bylo s příchodem the sims 2.
Tentokrát se dočkáme rozlehlého
světa, v němž budeme mít volnost,
propracovanějších vztahu a detail-
nějších objektů a mnoha dalších možností.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama