Pokračujte v nekonečné pohádce/příběhu:Klik
Chceš vyměnit ikonku?Tady: Klik

Douce France..Cestowní horečka

14. listopadu 2009 v 10:21 | Aneta |  The sims 3 cestovní horečka
Ve Francouzkém Champs Les Sims odhalíte tajemství nektaru a fotografování :)

Příjemný život:

◘ Francouzké Champs Les Sims nabízí prožití příjemných stránek života ve vysoce kulturním prostředí. Simíci se můžou seznámit se speciálním kulinářským uměním přípravy nektarů, nebo se chopit fotoaparátu a získat fotografickou zručnost. Toto nádherné město určitě potěší jejich smysly a obohatí ducha.

Civilizovaní lidé:

◘ Městečko je založeno na sklonku středověku, má bohatou historii a kulturu. Vaši Simcí najdou vše pro jejich pohodlný život - vybranými kulinářskými požitky počínaje a nádherným uměním konče.

Vyzkoušejte si výrobu moštu:

◘ Simíci uchvácení zahradničením a kulinářským uměním si můžou dále rozvíjet svůj talent získáním zručnosti výroby moštu. Můžou míchat vlastní druhy ovoce s novými druhy hroznů a nebo jinými plody a vytvořit si tak svůj originální nápoj. Po slisování ovoce se získaná šťáva zpracuje na báječný mošt. Ten se potom může prodávat, měnit a nebo jednoduše konzumovat. Simíci se tohle všechno můžou naučit používáním lisu v moštárně a nebo čtením knih koupených ve Francii. Moštárnu v Champs Les Sims by měl navštívit každý Sim, který potřebuje koupit vybavení a nebo se o lisování ovoce zajímá. Ale pozor! Moštárna není jen turistickou atrakcí pro ty, kteří se chtějí napít nápoje s vynikající chutí. Je to také místo, pod kterým se nacházejí jedny z nejnebezpečnějších a nejrozsáhlejších katakomb na světě.

Objevování:

◘ Keltská pohřební mohyla je pro začínající cestovatele relativně bezpečným místem pro objevování. Najdete ji v odlehlejší části města. Jde o mohutnou mohylu pokrytou prastarými kameny mystického vzhledu. Fearská hrobka je skrytá už dlouhou dobu, ale jen čeká na to, až některý dobrodruh odhalí její tajemství. Dokončením první sekce získáte přístup k obrovskému bohatství, které se nachází na ostrově.

Kavárna:

◘ Trh v Champ Les Sims je skvělým místem pro nákupy nových francouzkých receptů a moštářského vybavení. Stejně skvělé je však si zde jen tak sednout; vychutnat si šálek kávy a místní vynikající palačinku.

Řešení záhadného případu:

◘ Myslíte si, že dokážete vyřešit záhadu přehnané Jean Nectuauxové? Vydejte se za dobrodružstvím do Francie a uvidíte, kam vás zavede!

Prohlídka muzea:

◘ Navštivte místní muzeum, které vystavuje předměty a artefakty z celého světa. Je to skvělé místo, jehož poklady vás můžou inspirovat k novým cestám za dobrodružstvím a objevy.

Zvířata:

◘ Sbírejte nové místní živočichy jako jsou žáby nebo slimáci a vezměte je s sebou jako nové domácí mazlíčky.

Pěšky ani náhodou:

◘ Městem ted můžete svištět na skvělém novém skutru a lehce se tak dostat na místa s krásným výhledem a čerstvým vnějším vzduchem .

Lovelysims.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anonymka anonymka | 14. listopadu 2009 v 16:02 | Reagovat

zdroj si zapoměla??? není to náhodou celé zkopírované z lovelysims...to se budou majitelé divit...

2 sdasd sdasd | Web | 28. července 2010 v 18:21 | Reagovat

asodihon

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama